• شرکت تولیدی و صنعتی نورسازان

در سال ۱۳۵۸ با تولید چراغهای فلورسنت (مهتابی)فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره گیری ازتجربه وتخصص چندین ساله مدیران و مهندسین وپرسنل کارآزموده هرروز بیش از پیش به تنوع و کیفیت محصولات خود افزوده است در حال حاضر این شرکت با طراحی و تولید بیش از یکصد نوع محصول شامل چراغهای فلورسنت ساده رفلکتوری شبکه خطی LED  به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات روشنایی در کشورشناخته شده است

  • واحد تولید

شرکت صنایع روشنایی نورسازان با بهره گیری از پرسنل مجرب و ماشین الات پیشرفته مرتبط با پروسه ورقکاری نظیر برند   AMADAتوانمندی لازم جهت تولید انبوه را با سرعت قابل توجهی دارد. استفاده از تکنولوژی CAD&CAM  در تولید محصولات باعث افزایش  بهره وری و سرعت تولید شده که در نهایت  منجر به کاهش قیمت تمام شده  محصولات می گردد.

  • واحد طراحی مهندسی

این واحد نسبت به طراحی محصولات جدید متناسب با طیف وسیعی از کاربردهای صنعت روشنایی اقدام می نماید وطراحی محصولات جدید و بهینه سازی محصولات روتین هماهنگ با تجهیزات مدرن قسمتی از فعالیتهای این واحد می باشد و با تکیه بر نیروهای متخصص خود و استفاده از نرم افزارهای کاربردی روز دنیا نظیر Catia  -Solid Works- CNCKAD  این توانایی را درخود به وجود آورده که پس از تایید محصولات جدید توسط تیم محصول بلافاصله به ارسال مستندات فنی به واحد تولید اقدام نماید تا فرایند ساخت آنها عملیاتی گردد.

  • واحد بازرگانی

این واحد در پشتیبانی از کالارسانی، برآورده کردن نیازها، هدایت فنی و در نتیجه جلب رضایت مشتریان محترم، با جدیت فراوان می کوشد تا کلیه نیازهای آنان را برآورده سازد . کلیه نمایندگان نورسازان نیز در سراسر کشور، با آمادگی کامل در خصوص اطلاعات فنی چراغ ها، آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشند.

  • واحد مونتاژ

در این واحد فرایند مونتاژ  قطعات الکترونیکی بروی بدنه های ساخته شده صورت می پذیرد و تمامی ایستگاه توسط بازرسین کنترل کیفیت مورد ارزیابی قرار گرفته و در نهایت تست روشنایئ و بازرسی پایانی بروی ۱۰۰% محصولات انجام می گردد . و سپس جهت حمل به واحد انبار انتقال می یابد.

  • واحد قالب سازی

در این واحد ساخت قالبهای مختلف دایکست، تزریق پلاستیک، برش و کشش  با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته قالبسازی ما نند ماشین افزار های فرز CNC تراش  اسپارک NC سنگ مغناطیس دریل رادیال انجام می پذیرد بهره گیری از دانش روز و ماشین الات پیشرفته توسط مهندسین مجرب و رعایت دقیق ترین تلورانسها کیفیت محصول را تضمین می نماید.

  • رنگ و شستشو

سیستم شستشوی قطعات به صورت پاششی  و تمام اتوماتیک بوده و فرایند زیر سازی قطعات قبل از رنگ در طی چند مرحله  عملیات شیمیایی جهت چربی زدایی و آماده سازی سطوح قبل از رنگ  صورت می پذیرد  سیستم رنگ صنایع روشنایی نورسازان رنگ پودر الکترو استاتیک بوده و پاشش رنگ توسط رباتهای مجهز به سنسورهای حساس در برابر ضخامت رنگ انجام می پذیرد سپس قطعات جهت پخت رنگ  وارد کوره می شوند پس از اتمام فرایند رنگ آمیزی قطعات مورد بازرسی قرار گرفته تا از کیفیت رنگ آنها اطمینان حاصل شود (تست ضخامت-تست خمش-تست ضربه)